Sharks SH 680 Malířská Stříkací Pistole

Sharks SH 680 Malířská stříkací pistole

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Barvy a laky
Dodavatel:Sharks
Cena:999 Kč
Sharks SH 680 Malířská stříkací pistole 3,5 (70%) 29 hodnocení

Nový nástřik bez použití štětce a válečku. Vynikající přístroj pro barvy, nátěry, akrylové barvy, dřevo a další. Snadné, rychlé a úsporné malování exteriérů i interiérů. Nástěnná barva může být pouze pokud se zředí s vodou na 20 až 40 DIN s touto viskozitou bude lépe zpracována. Vynikající přístroj pro barvy, nátěry, akrylové barvy, dřevo a další. Snadné, rychlé a úsporné malování exteriérů i interiérů bez štětců a válečků. Nástěnná barva může být pouze pokud se zředí s vodou na 20 až 40 DIN s touto viskozitou bude lépe zpracována. Velice lehká malířská pistole je velmi elegantní pracovní nástroj určený pro malování pokojů nebo stříkání barvy na karoserii automobilu. Malířská pistole se skládá z jednoduchého vysokotlakého kompresoru, který je spojen se stříkacím mechanismem pomocí funkční hadice, ve které proudí vzduch pod vysokým tlakem. Tento vzduch dále proudí přes stříkací hlavu, kde pomocí fundovaného mechanismu nabírá jen tu barvu, kterou potřebuje. Díky tomuto fundamentu ve stříkací hlavě malířské pistole šetří vysoké procento barvy a nekape. Tato úspora barvy při malování může být pomocí malířské pistole až 20%. Technické specifikace: napětí/frekvence: 230V/50Hz příkon: 900 W objem: 800 ml otáčky naprázdno: 30000 l/min průtok barvy: 0-890 ml/min délka hadice: 1,5 m max. viskozita: 70 DIN-sec průměr trysky: 2,4 mm délka kabalu: 2 m hmotnost (produktu): 2 kg hmotnost (balení): 2,4 kg rozměry balení: 25x23x20 cm tryska 1 ks v balení"


  • Primalex Malvena 3 l
    Primalex Malvena 3 l

    Výrobek je k dostání v kamenných prodejnách. Primalex MALVENA je fasádní vysoce kvalitní čistě akrylátová barva s výbornou kryvostí,..

    649.00 KčVybavení pro: Malířské nářadí a doplňky? V sekci stavebniny | barvy a laky je možné objevit sharks sh 680 malířská stříkací pistole!
© 2021 Kontakt